Logo UK

Představujeme vám nový web ÚK ČVUT. Má modernější vzhled, přehlednější navigaci a spoustu dalších užitečných nástrojů, jak získat informace a přehled o tom, co se v knihovně děje.

 

Pokud pravidelně sledujete Facebookové stránky ÚK ČVUT, víte, že během dubna probíhalo velké testování návrhu nového webu. Celkem jsme získali přes 300 odpovědí, které nám pomohly dotvořit web tak, aby byl uživatelsky co nejpříjemnější.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se na testování podíleli a napsali svoje názory a tipy na zlepšení. Bez vás bychom stránky dokončit nemohli.

V tuto chvíli je spuštěn zkušební provoz, abychom vám dali možnost podívat se na výsledek a dát nám zpětnou vazbu, zda nový web plní vaše očekávání a funguje správně. Všechny texty ještě nejsou hotové, prosíme o shovívavost, ale slibujeme, že do začátku semestru bude vše doplněno.

Pokud se s námi chcete podělit o váš názor/postřeh nebo jste narazili na nějaký problém, dejte nám vědět: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 
A co se vlastně na našem webu změnilo?

 Letak WEB