Bezkontaktní platby

POZOR! Bezhotovostní platby prostřednictvím TZS jsou od 1. 1.  2020 do odvolání zrušeny

Poplatky v knihovně můžete platit bezhotovostně! Stačí, když máte nabitou kartu ČVUT přes TZS!

CVUTkarta

Nabízíme zaměstnancům, studentům a hostům možnost bezhotovostní platby za upomínky a další poplatky prostřednictvím Transakčního zúčtovacího systému (TZS), a to přímo z čtenářského katalogu nebo u výpůjčního pultu za následující typy transakcí viz Ceník.

Máte-li upomínku na knihu, můžete ji zaplatit přímo ze svého uživatelského konta (viz návod). Není-li na knihu žádný požadavek na rezervaci, prodlužte si dobu výpůjčky. V opačném případě ji vraťte do knihovny!

Jak bezhotovostně zaplatit poplatky v knihovně - návod.

Kartu pro platbu prostřednictvím TZS nabijete:

• ve Vydavatelství průkazů (Bechyňova 3, Praha 6)
  • prostřednictvím platebního automatu
    • na Fakultě stavební u vchodu vpravo za turnikety
    • na Fakultě elektrotechnické v přízemí u studijního oddělení
  • Peníze můžete zaslat bankovním převodem

POZOR! Nabité karty do Menzy nelze použít pro bezhotovostní platby v systému TZS

Více informací k TZS

Své transakce můžete sledovat na stránce TZS, použijte login a heslo jako do Usermapu/KOSu.