Exkurze

~ Poznej svou knihovnu!

úvod stránka

Nastoupil*a jsi do 1. ročníku a chceš vědět, jak funguje knihovna? Nebo už studuješ déle, ale potřebuješ sehnat literaturu k psaní seminární nebo závěrečné práce? Jsme tu pro tebe! Přijď se podívat a poslechnout si, co pro tebe knihovna může udělat, aby sis usnadnil*a studium.

Exkurze je určena:

Pro všechny studenty 1. ročníků  (Bc. i navazujících Mgr. oborů) a pro ty, kteří už studují, ale ještě v knihovně nebyli. Nikdy není pozdě zjistit, co pro tebe knihovna může udělat.

Proč jít na exkurzi?
  • Projdeš celou budovou NTK s naším průvodcem.
  • Poznáš prostory ÚK ČVUT, kde můžeš trávit čas mezi přednáškami.
  • Dozvíš se vše o půjčování/rezervování/vracení studijní literatury.
  • Zjistíš, jak využít i další služby knihovny při tvém studiu na ČVUT.

Kdy se exkurze konají?

Exkurze budou probíhat po celé září, každou středu od 10:30 a 13:30.

Sraz je před vchodem do Knihkupectví ČVUT a VŠCHT (v hale budovy NTK - Technická 6, Praha 6).
Hledej plakát s označením "Start exkurze".

V případě dotazů piš na: michaela.moryskova@cvut.cz
Nestíháš? Škoda! Můžeš si alespoň projít našeho e-průvodce knihovnou.