Odpisové řízení

Ústřední knihovna ČVUT

Ústřední knihovna ČVUT nabízí na svých stránkách nový seznam s vyřazenou literaturou. Jedná se o odborné časopisy, navržené k odpisovému řízení Katedrou jazyků Fakulty elektrotechnické ČVUT.

Nabídka platí do 25. 4.  2024

Seznam navržených časopisů

Pravidla pro získání uvedených časopisů:

• V případě, že máte zájem o převod časopisů na vaši katedru nebo ústav, je potřeba vyplnit Formulář zájmu se seznamem požadovaných časopisů (včetně pořadových čísel), který bude podepsaný knihovníkem a potvrzený razítkem.
  • V případě, že budete mít zájem o vyřazené časopisy do vlastních rukou pro studijní účely, seznam pošlete na jiném papíře.

Časopisy neposíláme poštou, je možný pouze osobní odběr.

Zuzana Statečná

Oddělení akvizice

Tel:224359985

Mail: zuzana.statecna@cvut.cz