Odpisové řízení

Ústřední knihovna ČVUT

Ústřední knihovna ČVUT nabízí na svých stránkách nový seznam s vyřazenou literaturou. Jedná se o odborné knihy, navržené k odpisovému řízení Katedrou speciální geodézie Fakulty stavební ČVUT ČVUT.

Nabídka platí do 5. 11. 2021

Seznam s navržených knih

Pravidla pro získání uvedených knih:

• V případě, že máte zájem o převod knih na vaši katedru nebo ústav, je potřeba vyplnit Formulář zájmu se seznamem požadovaných časopisů (včetně pořadových čísel), který bude podepsaný knihovníkem a potvrzený razítkem.
  • V případě, že budete mít zájem o vyřazené knihy do vlastních rukou pro studijní účely, seznam pošlete na jiném papíře.

Knihy neposíláme poštou, je možný pouze osobní odběr.

V případě zájmu, prosím vyplňte formulář (včetně pořadového čísla) a zašlete na adresu :

Ústřední knihovna ČVUT
Zuzana Statečná
Technická 6
160 80 Praha 6

• V případě nezájmu vyplňte tento formulář: